Apie mus

ODONTOLOGIJOS KLINIKA   ŽALGIRIO g. 109   Dantų šalinimas . Dantų rovimas . Protezavimas . Gydymas . Laboratorija  .         savo veiklą pradėjo beveik prieš dešimt metų ir per šį gana ilgą laiko tarpą sugebėjo įgyti pacientų pasitikėjimą. Klinika yra įsikūrusi Vilniuje, vienoje iš judriausių ir bene geriausią susisiekimą turinčių – Kalvarijų-Žalgirio gatvėje. Čia įsikūrusi klinika, kurioje įrengti trys gydomieji kabinetai su moderniomis odontologinėmis kėdėmis bei naujausia gydomąja įranga.
Mes norime, kad pacientai mūsų klinikoje jaustųsi jaukiai ir gautų kiek įmanoma optimalesnį aptarnavimą, o kad Jūsų vizitas mūsų klinikoje būtų sklandus ir malonus – Jus pasitiks besišypsančios ir visuomet pasirengusios Jums padėti administratorės. Paslaugus klinikos personalas pasistengs , kas Jūsų vizitas klinikoje būtų kiek įmanoma sklandesnis ir malonesnis.

Pacientams mes galime pasiūlyti dantų gydymą, implantaciją, kaulo atstatymą prieš implantaciją, protezavimą ant implantų, estetinį plombavima , funkcinį protezavimą, dantų balinimą, endodontinį kanalų gydymą, plombavimą ir kitas odontologines paslaugas.Rimvydas Aukstuolis

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERASergejus

20120124151

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA